14denní vrácení zboží
Balíme ECO

Novinky

Období podzim-zima se rychle blíží a vy stále nemáte ve svém šatníku vhodnou obuv, která by zajistila vysoký komfort nošení i v náročných podmínkách? Pak jste na správném místě. Nabízíme široký sortiment bot na podzim a zimu, který neustále rozšiřujeme o nové modely navržené s ohledem na aktuální trendy a měnící se potřeby zákazníků. U nás najdete boty z odolných kožených materiálů, v široké škále barev a velikostí s různou výškou střihu, vyrobené s péčí a estetickým smyslem pro i ty nejmenší detaily.

Novinky na podzim/zimu vyrobené z vysoce kvalitních materiálů

Jako výrobce obuvi s více než 30letou zkušeností v oboru dobře víme, jak důležitá je vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě jednotlivých modelů. Z tohoto důvodu u nás najdete především boty vyrobené z nejkvalitnějších komponentů, dovezených jak od polských, tak i od zahraničních výrobců. Obzvláště často používáme kůži přírodního původu — hladkou a nubukovou, která nejenže zajišťuje bezvadný vzhled. Její použití se také projevuje na vysokém komfortu nošení, protože obuv z ní vyrobená se přizpůsobuje tvaru nohy, minimalizuje riziko nepříjemného odření a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu. Avšak je třeba si pamatovat, že boty na období podzim-zima by měly být náležitě chráněny pomocí vhodných prostředků na péči, zejména impregnací, které umožní zachování původního vzhledu obuvi i při intenzivním používání.

Přizpůsobte si druh izolace podle svých individuálních potřeb

Abychom zajistili vašim nohám pohodlí, a zejména teplo v chladných dnech, ve svém internetovém obchodě máte možnost přizpůsobit si druh izolace podle svých individuálních potřeb a preferencí. V závislosti na obuvi, kterou si vyberete, můžeme její vnitřek izolovat pomocí:

• béžového nebo černého filcu, který je vyroben z syntetických vláken, ale přesto se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi, jako je pružnost, vysoká propustnost vodní páry a vzduchu, stejně jako absorpce vlhkosti. Černý filc je ideální jako izolace pro podzimní období,

• kostky, což je bavlněná tkanina s charakteristickým vzorem vytvářejícím, jak již název napovídá, kostku s bílými pruhy a červenými čarami. Izolace je měkká, absorbující vlhkost, což přispívá k vysokému komfortu nošení. Stejně jako černý a béžový filc můžete s ním izolovat obuv zakoupenou na podzimní období,

• bílým nebo černým baránkem, což je měkká syntetická tkanina, která díky svým krátkým, zkrouceným vláknům připomíná ovčí kudrlinky. S jeho pomocí zajistíte vašim nohám hodně tepla, dokonce i během nejnáročnějšího zimního období.

Připravte se na zimní zábavu spolu s Nagaba

Při zimních aktivitách je třeba se postarat o tři věci. První z nich je teplo, druhou vysoký komfort, třetí je bezpečnost. S ohledem na milovníky zimních výletů a dlouhých pěších túr neustále rozšiřujeme naši dosavadní nabídku o další trekové boty, které se osvědčily při horských výletech a dosažení dalších vrcholů. Nabízená obuv je vyrobena z nejkvalitnější přírodní kůže, jak vnějšek, tak i vnitřek, která je získávána od nejlepších polských koželužen, díky čemuž je estetická a – co víc – vynikající v propustnosti vzduchu. Navíc, s ohledem na dříve zmíněnou bezpečnost, vynakládáme veškeré úsilí, aby podešev vynikala dobrou přilnavostí k terénu, současně snižující riziko vzniku bolestivých stop. Kromě toho se staráme o vysokou odolnost podešve, aby tak naše obuv navržená pro pěší výlety sloužila vám déle než jednu sezónu.

Obuv na podzimně-zimní období, která by měla být ve vašem šatníku

Počasí v podzimně-zimním období nás často překvapí, a proto je dobré být připraven na různé podmínky, od slunečních paprsků prosvítajících skrze mraky až po minusové teploty, sníh a všudypřítomnou tání. To je možné především investicí do obuvi, která vám v tomto období zajistí to nejdůležitější, tedy již dříve zmíněný komfort, teplo, bezpečnost, ale také bezvadný vzhled. V aktuální nabídce, kterou pravidelně rozšiřujeme o novinky, najdete obuv vyrobenou z vynikajících materiálů, na lehké podrážce s dobrým gripem, s nízkým nebo vysokým svrškem. V závislosti na svých módních preferencích a potřebách si můžete vybrat střih, který vám bude sloužit, když jdete do práce, školy, na univerzitu nebo na neformální setkání s přáteli, nebo obuv určenou pro fyzické aktivity. Pro každodenní nošení se můžete klidně rozhodnout pro boty s nízkým svrškem, ale mějte na paměti, že na rozdíl od těch s vysokým svrškem vám nebudou stejně dobře chránit nohy před deštěm a sněhem, ani neposkytnou stejně vysokou stabilitu kotníkům.

Podzimně-zimní obuv pro ženy, muže a mládež

Při přípravě dalších střihů obuvi se snažíme na každém kroku spojit komfort a funkčnost s efektním, přesněji řečeno stylovým designem, který pomůže našim zákazníkům vytvořit jedinečné outfity pro různé příležitosti, ale i bez příležitosti. Různorodost naší obuvní nabídky vyplývá nejen z bohatství nápadů, které se nám honí hlavou. Rádi vyhovíme očekáváním různých skupin zákazníků: ženám, mužům i mládeži. V našem internetovém obchodě najdete obuv na podzimně-zimní období, která vám umožní pečovat o svůj barevný vzhled i ve šedých dnech. V nabídce máme také unisex verze, což usnadní nalezení bot, které splní všechny vaše požadavky, mnohem snadnější.