14denní vrácení zboží
Balíme ECO

Druhy zateplení

SKU - 00: PODŠÍVKOVÁ PŘÍRODNÍ KŮŽE

popis: Kůže na podšívku není o nic méně důležitá než kůže na svršek. Koneckonců, má přímý kontakt s našimi chodidly. Je na ni závislé, zda bude vlhkost správně odváděna nebo bude kondenzovat a zůstane v botách, a naše nohy se v botách budou „vařit“. Ve většině obuvi používáme přírodní podšívkové prasečí kůže z nejlepších polských koželužní. Podšívky z prasečí kůže mají standardní tloušťku 0,7 - 0,9 mm a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin.

 

SKU - 01: FILC

barva: černá;

složení: 100% PL - POLYESTER;

popis:  Černý filc je textilní materiál vyrobený ze syntetických vláken. Textilie se vyznačují příznivými technologickými vlastnostmi, jako jsou: přirozená elasticita, snadné zpracování, vysoká propustnost pro vodní páry a vzduchu a absorpce vlhkosti. FILC se nejlépe hodí na podzim a brzy na jaře.

 

SKU - 03: MŘÍŽKA

barva: tmavá;

složení: 80% CO - BAVLNA, 20% PL - POLYESTER;

nosič: 100% PU - POLYURETAN

popis: Vysoce kvalitní bavlněná tkanina v šedo-černé barvě s bílými pruhy a červenými linkami. Materiál je měkký a na dotek velmi příjemný. Dokonale se přizpůsobuje. Dokonale absorbuje vlhkost a zajišťuje vysoký komfort nošení. Tkanina je určena jako lehká izolace na podzim a na jaře.

SKU - 04: KOŽÍŠEK

barva: bílá;

složení: 100% PL - POLYESTER;

popis: Kožíšek v bílé barvě je jemná syntetická pletenina s krátkým, zkrouceným vlasem, napodobující ovčí vlnu. Materiál při styku s pokožkou poskytuje hodně tepla, díky čemuž je ideální pro zimní zateplení obuvi. Materiál vyrobený v Polsku. Je vynikající zbraní proti místnímu rozmarnému počasí, zejména v zimě.

SKU - 05: KOŽÍŠEK

barva: tmavá;

složení: složení: 52% MA - MODACRYL, 32% PL - POLYESTER, 16% PC - ACRYLIC

nosič: 100% PL - POLYESTER

popis: Kožíšek v tmavé barvě je jemná syntetická pletenina s krátkým, zkrouceným vlasem, napodobující ovčí vlnu. Materiál při styku s pokožkou poskytuje hodně tepla, díky čemuž je ideální pro zimní zateplení obuvi. Materiál vyrobený v Polsku. Je vynikající zbraní proti místnímu rozmarnému počasí, zejména v zimě.