14denní vrácení zboží
Balíme ECO

O Nás

Nagaba je rodinná společnost založená v roce 1993 v Krapkowicach-Otmęcie. V prvních letech své činnosti zaměstnávala společnost pouze několik desítek lidí. Neustálý rozvoj výroby, investic a zvyšování zaměstnanosti znamená, že se naše společnost dynamicky rozvíjí a neustále zvyšuje počet spokojených zákazníků.

 

Kvalita

Od samého začátku naší činnosti jsme se zaměřili na materiály nejvyšší kvality a preciznost zpracování, abychom našim výrobkům poskytli nadprůměrnou životnost. Naše produkce se vyznačuje osvědčenou technologií, vysokou flexibilitou, díky čemuž jsme schopni vyhovět rostoucím potřebám trhu. Všechny tyto činnosti učinily naši značku známou v Polsku i v zahraničí.

 

Polský výrobek

Jsme hrdí na to, že vyrábíme v Polsku. Dbáme na to, aby naše obuv byla synonymem skvělé kvality, pohodlí a zajímavého designu. Jsme rádi, že jsme součástí velké polské rodiny výrobců obuvi.

 

Rodinná tradice

Výhodou naší společnosti je její rodinný charakter. Tradice obuvnictví byly předávány z generace na generaci. Máme velmi dobrý a harmonický tým, který pracuje s vášní. Díky vysoké úrovni kvalifikace a zkušenostem neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobků. Usilujeme o celkovou spokojenost zákazníků tak, aby se po prvním nákupu naší obuvi stali stálými zákazníky. Toto pouto ke značce je pro nás nejdůležitějším měřítkem úspěchu.

 

 

Zveme Vás k nákupu v našem internetovém obchodě. Nabízíme široký výběr kožené obuvi, která se bude hodit po celý rok. K dispozici jsou letní sandály, elegantní a stylové polobotky a teplá obuv pro chladnější dny. V našem obchodě najdou zajímavé nabídky pro sebe jak dámy, pánové tak i mládež. Obuv naší společnosti je dokonalým kompromisem mezi vysokou kvalitou a atraktivní cenou. Seznamte se s našimi výrobky, díky širokému sortimentu a nespočtu barev si každý z Vás najde něco pro sebe!